a

Pěvecký sbor Elišky Erlichové

AlbumsSpustili jsme nové webové stránky

Spustili jsme nové webové stránky

Připravili jsme pro vás kompletně přepracované webové stránky našeho pěveckého sboru. Nový web neznamená pouze nový design, ale také přináší některé funkce, které nám doposud chyběly a které nám usnadní vzájemnou komunikaci.

Nový web pro vás budeme ladit v průběhu letošních prázdnin a do ostrého provozu bude spuštěn k 1. 9.

Co tedy najdete na našich stránkách a na jaké se můžete těšit novinky?

V sekci „O NÁS“ najdete krom základních informací o sboru a lektorech, které Vaše děti metodicky vedou také upoutávku na aktuální dění, ať už jde o blížící se vystoupení, příměstské tábory, či upozornění na nově vzniklé nahrávky. 

„NOVINKY“ pak budou sloužit jako komunikační kanál pro děti a jejich rodiče – důležité informace okolo náborů, hodin sboru, či instrukce týkající se vystoupení, která samozřejmě budou uvedena v příslušné sekci.

V „GALERII“ můžete najít vybrané fotografie a videa našeho sboru, či prostor, které pro naši výuku využíváme. Pro účely většího množství fotografií (např. z příměstských táborů) však budeme využívat náš Instagramový účet. V galerii si též můžete nově poslechnout audio nahrávky našeho sboru.

„PŘIHLÁŠKY“ – funkcionalita, kterou jsme si dlouho přáli. Nyní můžete své dítě přihlásit kompletně skrze online formulář!

Věřím, že vás nové stránky nadchnou a budete na ně rádi chodit. Budeme se snažit je i nadále vylepšovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top